604 351 238

[email protected]

Víte, že...

Podívejte se na naší nabídku přes 4500 inzerovaných nemovitostí !

* v případě zájmu disponujeme množstvím orné půdy, která není inzerována, kompletní nabídku Vám poskytneme na vyžádání

Nejvíce prodejů v čr
Transparentní jednání
provizi platí kupující
vše zajistíme za vás

Reference

Konečně normální realitka! Na nic si nehrajou a dělaj co maj. Jsem středně velký zemědělec, zajišťovali pro mě výkupy polí, řešil to pan Markovský, mladej ukecanej kluk, chytrej, všechno zařídil.
Miloš P.
Děkuji Vám.
Vedoucí realitní divize
1. česká realitní
Já jsem spokojena rozhodně nebyla, vyhlídla jsem si na srealitách pozemek, který prodávala 1. česká realitní, když jsem zavolala makléři Stehlíkovi, tak mi sdělil, že je tam více zájemců a že se bude cena navyšovat, to mi přijde neprofesionální, když tam jednou tu cenu napíši tak jí mají dodržet a měli mi pozemek prodat !
Alena xxx
Dobrý den, kolegu Stehlíka pochválím, udělal to správně. Představte si kdyby byla situace opačná a prodával by Váš pozemek, určitě byste s jeho službami nebyla spokojená, kdyby ho prodal za nižší cenu.
Vedoucí realitní divize
1. česká realitní
Děkujeme panu Michalu Belšanovi za perfektní přístup, profesionální a lidské jednání. Doporučujeme spolupráci pro ostatní klienty, kteří hledají kvalitní služby realitního makléře.
Oldřich Š.
Děkuji za kladnou recenzi.
Vedoucí realitní divize
1. česká realitní
Po dlouhé době jsme se v rodině byli schopni dohodnout na společném prodeji nemovitosti. Pokoušeli jsme se prodat dříve pouze podíl pozemku přes jinou realitku, ale bohužel, kvůli přístupu makléře, se naši starší příbuzní rozhodli realitní kanceláři nevěřit. Makléř z 1.ČR s námi mluvil velmi lidsky a transparentně a právě proto jsme se rozhodli s nimi spolupracovat. To stejné nakonec, bohudík, platilo i pro naše příbuzné, kteří se i kvůli momentální situaci také nakonec rozhodli pozemky prodávat. A nejen proto musím pokorně uznat, že i přes veškeré špatné zkušenosti, které jsem měl tu možnost s jinými realitními firmami nabrat, s 1. ČR ohledně zastupování v prodeji nemohu být více spokojen. Zařídili veškerou dokumentaci, dokázali příbuzné dokopat po letech k prodeji, a dokonce se jim podařilo prodat pozemek po vydražení za více peněz, než bylo domluveno na smlouvě. Konečně se nám podařilo umořit hypotéku. Za to děkujeme společnosti 1. česká realitní.
Aleš K.
Děkujeme Vám za recenzi.
Vedoucí realitní divize
1. česká realitní
Vždy jsem si veškeré svoje nemovitosti prodávala sama a nechtěla jsem, aby mi s prodejem někdo radil. Pak se mi ale dostal do ruky pozemek, kde jsem měla několik nabídek a všechny se od sebe diametrálně lišily. Zavolala jsem tedy pro nezávaznou cenovou tvorbu do 1. české realitní, kde jsem byla příjemně překvapena ne jen z přístupu paní Dunkové, ale i z konečného verdiktu. Cenu určili ještě o téměř 10% výš, což se mi ze začátku moc nezdálo, ale po 3 týdnech, co mi bylo oznámeno, že mají zájemce, jsem pochybovat přestala. Prodej byl podle mých představ a měla jsem s tím daleko míň starostí, než když jsem si vše zařizovala sama.
Evženie P.
Děkujeme Vám za recenzi.
Vedoucí realitní divize
1. česká realitní
S přístupem společnosti jsem byl spokojen. Způsob koupě na dálku proběhl rychle a byla mi nabídnuta i možnost osobní schůzky.
Erik J.
Děkujeme Vám za recenzi.
Vedoucí realitní divize
1. česká realitní
O pozemok mate zaujem a potom zavolaju ze maju ineho zaujemcu a navysuju cenu.. zlodeji!
Simona S.
Dobrý den, v tomto případě jsme na pozemek měli více zájemců a nejednali bychom ve prospěch našeho klienta, kdybychom ho neprodali za co nejvyšší možnou cenu. Nejedná se o zlodějinu, ale o obchod !
Vedoucí realitní divize
1. česká realitní